На початок

Президія Академії визначила дату П’ятих Академічних читань пам’яті В.І.Стріхи

 

Під головуванням Президента АН ВШ України відбулося останнє в 2007-му році засідання Президії Академії. На ньому підбито підсумки проведення урочистих Загальних Зборів Академії 15 грудня цього року. Відзначено, що збори відбулися на високому організаційному рівні й відкрили нові перспективи для дальшої організаційної розбудови Академії.

Визначено дату чергових П’ятих Академічних читань пам’яті засновника й першого Президента АН ВШ України В.І.Стріхи. Вони відбудуться в Києві 16 лютого 2008 року.

Президія просить академіків і почесних академіків до 20 січня 2008 року подати теми доповідей, з якими вони хотіли б виступити на Академічних читаннях, на електронну адресу Академії. Перевагу буде віддано загальнонауковим доповідям, які становлять широкий інтерес для всіх науковців Академії і відображають сучасний стан наукових досліджень та педагогічних інновацій в актуальних для нашої держави галузях і напрямках.

Матеріали доповідей буде надруковано в черговому томі “Наукових записок” Академії.

Президія також сповіщає, що довідник “Академія наук вищої школи України. 1992 – 2007” з творчими біографіями академіків і почесних академіків, історичним нарисом, інформацією про засновників Академії і всіх лауреатів Академічних Нагород Володимира Великого і Ярослава Мудрого можна придбати в офісі Академії. Довідки за телефоном 236-02-39.

 

На початок