На початок

 

 

Десяті Академічні читання пам’яті В.І.Стріхи відбудуться 23 лютого в залі засідань Ученої ради НТУУ «КПІ»

 

Під головуванням Президента АН вищої школи України М.І.Дробнохода відбулося перше в 2013 році засідання Президії Академії. На ньому було розглянуто хід підготовки до Десятих Академічних читань пам’яті засновника і першого президента АН вищої школи України В.І.Стріхи (1931-1999).

Ухвалено, що Читання цього року відбудуться 23 лютого в залі засідань Ученої ради НТУУ «КПІ» (преремоги, 37, станція метро «Політехнічний інститут»). Вони розпочнуться з урочистої церемонії вручення ректорові Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» М.З.Згуровському Академічної Нагороди Святого Володимира АН ВШ України. Після цього академік М.З.Згуровський у рамках програми Читань виголосить наукову доповідь «Взаємозв'язок деяких циклічних процесів в економіці і суспільстві».

Затверджено програму Читань, під час яких з науковими доповідями і повідомленнями виступлять також відомі вітчизняні вчені В.Т.Грінченко, Я.С.Яцків, М.В.Стріха, М.М.Великий, І.І.Бейко, Б.Й.Пташник,  П.В.Заріцький, О.Б.Головко, Р.С.Помірко, Р.П.Зорівчак, В.Є.Бахрушин, О.М.Горбань, В.А.Яблонський. За традицією, ці доповіді і повідомлення стосуватимуться різних актуальних напрямків розвитку сучасної науки і вищої школи. Після завершення Читань для учасників передбачена півгодинна екскурсія найкращим в Україні музеєм науки і техніки НТУУ «КПІ».

Президія запрошує всіх академіків і почесних академіків АН вищої школи України, всіх учених, які знали і пам’ятають професора В.І.Стріху, до участі в Десятих Академічних читаннях його пам’яті.

Початок реєстрації учасників Читань о 9.00, початок Читань о 10.00.

 

 

На початок