На початок

 

У Президії Академії

 

Під головуванням Президента АН вищої школи України О.Г.Наконечного відбулося чергове засідання Президії Академії. На його початку учасники надіслали теплі привітання на адресу радника Президії, довголітнього Головного ученого секретаря Академії, відомого ученого-ботаніка В.І.Чопика, якому виповнилося 85 років.

Голова Західного наукового центру АН вищої школи України (м.Львів) Р.О.Влох розповів про роботу центру, зробивши наголос на проведених міжнародних конференціях і на виданні англомовного широкопрофільного реферованого журналу “Scientific Horizons”. Президія відзначила важливість видання такого журналу насамперед для українських учених-гуманітаріїв.

Віце-президент Академії М.В.Стріха прокоментував реорганізацію Держнауки з переданням її інноваційних та наукових функцій до МОН.

Президія підтримала лист О.Г.Наконечного до міністра освіти С.М.Квіта та президента НАН Б.Є.Патона з пропозицією почати розробку нової концепції міжнародної науково-технічної співпраці України в умовах здійснення проти нашої держави російської агресії.

На завершення Президія розглянула питання щодо підготовки нового академічного довідника та активізації збирання членських внесків.

 

На початок