На початок

 

У Президії Академії: обговорено хід підготовки до Академічних Читань і Конференції

 

Під головуванням т.в.о. Президента АН вищої школи України О.Г.Наконечного відбулося чергове засідання Президії Академії. На його початку Почесну грамоту Академії було вручено академіку-засновнику АН вищої школи України, відомому вченому-правнику, колишньому судді Європейського суду з прав людини В.Г.Буткевичу.

О.Г.Наконечний та віце-президент АН вищої школи України М.В.Стріха поінформували про хід підготовки до ХІ Академічних читань пам’яті В.І.Стріхи та звітно-виборної конференції Академії, які відбудуться в один день, у суботу 15 лютого, в приміщенні Головного корпусу КНУ ім.Т.Г.Шевченка (вул.Володимирська, 60). Читання розпочнуться о 10.00 доповіддю «Микола Іванович Дробноход – учений, людина, громадянин», яку виголосить академік-секретар відділення наук про Землю В.М.Загнітко.

Після закінчення Читань о 12.00 розпочнеться звітно-виборна Конференція Академії. За традицією, окрім обраних науковими відділеннями делегатів, на неї вирішено запросити усіх академіків і почесних академіків АН вищої школи України.

На засіданні президії в списках Академії поновлено відомого вченого-металурга, члена-кореспондента НАН України, колишнього міністра промисловості України В.Л.Мазура, обраного почесним академіком у 1995 році. В.Л.Мазур поділився з присутніми власним баченням розв’язання актуальних проблем розвитку української науки і вищої освіти.

О.Г.Наконечний поінформував про завершення процедури отримання Академією нових реєстраційних документів, необхідність якої випливала зі зміни керівника Академії, і про відкриття нового банківського рахунку Академії, реквізити якого розміщено на сайті Академії. Президія залишила членські внески на 2014 рік на попередньому рівні – 200 гривень (для почесних академіків це є рекомендованим обсягом внеску) і попросила академіків і почесних академіків сплатити їх протягом лютого-березня.

Наступне засідання Президії заплановано провести в четвер, 6 лютого.

 

На початок