На початок

 

У Президії Академії: допущено кандидатури до виборів

 

Під головуванням т.в.о. Президента АН вищої школи України О.Г.Наконечного відбулося чергове засідання Президії Академії. На ньому було заслухано інформацію щодо підготовки до звітно-виборчої Конференції Академії, що її ухвалено провести 15 лютого 2014 року в один день із ХІ Академічними читаннями пам’яті В.І.Стріхи.

Було допущено до виборів на відділеннях кандидатури провідних учених, подані на заміщення вакансій дійсних членів (академіків) АН ВШ України. Науковим відділенням доручено провести ці вибори до 5 грудня цього року. Результати виборів буде підбито на черговому засіданні Президії, яке відбудеться 13 грудня.

Попередньо розглянуто кандидатури на здобуття академічних нагород Святого Володимира і Ярослава Мудрого та концепцію наукових доповідей на ХІ Академічних читаннях пам’яті В.І.Стріхи. Визначено, що останнім терміном подання статей до чергового тому «Наукових записок» Академії є 1 грудня.

У зв’язку з резонансними подіями останніх тижнів Президія ухвалила звернутися до президента НАН України Б.Є.Патона з проханням зберегти як окрему наукову установу Інститут української археографії імені М.С.Грушевського НАН, діяльність якого має велике значення для розвитку всієї історичної науки в Україні.

На пропозицію члена президії В.А.Яблонського відділенню історії, філософії та українознавства доручено розробити план заходів на відзначення знаменних ювілеїв 2014 року – сторіччя від початку Першої Світової війни й створення легіону Українських січових стрільців.

 

На початок