На початок

 

У Президії Академії

 

Щорічна Конференція Академії відбудеться 21 травня

 

Під головуванням Президента АН ВШ України М.І.Дробнохода відбулося чергове засідання Президії Академії. На ньому розглянуто хід підготовки до щорічної Конференції Академії. У зв’язку з великим обсягом підготовчої роботи ухвалено перенести дату Конференції і провести її 21 травня в місті Києві.

До чергового засідання Президії, призначеного на 28 квітня, науковим відділенням доручено сформувати списки делегатів на Конференцію за нормою представництва один до чотирьох (при цьому за традицією передбачено запросити до участі в Конференції всіх академіків і почесних академіків, які мають таку змогу), а також подати анотовані звіти з зазначенням найвагоміших наукових результатів, отриманих членами відділень протягом минулого року.

Президія розглянула документи, подані провідними університетськими вченими на конкурс на заміщення оголошених вакансій дійсних членів АН ВШ України. Згідно з ухвалою Президії, претенденти мають час до 11 квітня для усунення окремих хиб в оформленні документів (переважно це стосується відсутності рекомендацій від вчених рад установ і організацій). В період між 12 і 26 квітня мають відбутися збори відділень для розгляду кандидатур і голосування за ними. 28 квітня підсумки виборів на відділеннях буде узагальнено на засіданні Президії, яка й сформує список нових академіків, що його буде згідно зі Статутом винесено на затвердження Конференції.

Президія розглянула кандидатури, подані відділеннями на здобуття Академічних Нагород Святого Володимира і Ярослава Мудрого, і ухвалила відповідні рішення. Нагороди цьогорічним лауреатам буде за традицією вручено на Конференції Академії.

 

На початок