На початок

 

Відбулося засідання Президії Академії

 

Під головуванням Президента АН ВШ України М.І.Дробнохода відбулося чергове засідання Президії Академії, на якому було обговорено практичні заходи, що випливають з рішень Конференції Академії, яка відбулася 16 травня.

В урочистій атмосфері було вручено дипломи новообраним академікам АН ВШ України, які з поважних причин не змогли бути присутніми на Конференції – відомому вченому-економістові О.П.Гребельнику, який працює на посаді Першого заступника Міністра освіти і науки України, та відомому вченому-політологу В.Ф.Цвиху, який упродовж багатьох років очолює профспілкову організацію КНУ ім.Тараса Шевченка.

У зв’язку зі смертю визначного вченого-фізика, академіка-засновника Академії О.Г.Влоха, який очолював Західний науковий центр АН ВШ України, Президія доручила академіку Р.О.Влоху скликати і провести збори Львівського регіонального  відділення та Західного наукового центру, на яких обрати нове керівництво відділення й Центру. Президія також підтримала ініціативу трудового колективу створеного О.Г.Влохом Інституту фізичної оптики МОН щодо надання інститутові імені О.Г.Влоха.

За поданням наукових відділень Президія ухвалила відзначити за досягнення на науковій ниві Нагородою Ярослава Мудрого відомого вченого-економіста, академіка АН ВШ України, проректора КНУ ім.Тараса Шевченка В.Д.Базилевича, та відомого вченого в галузі архітектури і громадського діяча, голову Німецько-українського економічного і наукового товариства, Почесного консула України в землі Райнланд-Пфальц Ганса-Юргена Досса.

Президія ухвалила видати на початку 2010 року оновлені довідники Академії і в зв’язку з цим звертається до академіків з проханням подати оновлену біографічну й контактну інформацію на електронну адресу академії anvsu@ukr.net .

На подання Відділення філології, мистецтвознавства й масової комунікації та на підставі особистої заяви Президія ухвалила поновити в списках Академії відомого ученого-філолога Ольгу Борисівну Олійник, яка була обрана до АН ВШ України в 1994 році, але пізніше втратила на певний період зв’язки з Академією.

Президія розглянула питання дисципліни сплати членських внесків і доручила академікам-секретарям ще раз донести до членів відділень необхідність виконання статутної норми про сплату внесків, які забезпечують поточну роботу Академії.

 

На початок