На початок

 

У Президії Академії

 

Під головуванням Президента АН ВШ України М.І.Дробнохода відбулося чергове засідання Президії Академії. На його початку присутнім було презентовано новий довідник Академії, де на 312 сторінках і 9 кольорових вклейках міститься розгорнута біографічна й наукова інформація про академіків і почесних академіків АН ВШ України. Усі академіки, що не мають заборгованості зі сплати членських внесків, можуть отримати цей довідник безкоштовно в офісі Академії (вул.Ісаакяна, 18, довідки за тел. 236-02-39).

У відповідності до Статуту АН ВШ України ухвалено провести щорічну Конференцію Академії 16 квітня цього року в м. Києві. Норма представництва на Конференції встановлена 1 від 4-х, виходячи з цієї норми науковим відділенням доручено сформувати списки делегатів. Водночас за традицією вирішено запросити до участі в роботі Конференції всіх без винятку академіків і почесних академіків, які мають змогу прибути на Конференцію.

Науковим відділенням Академії доручено до 25 березня подати мотивовані пропозиції щодо кандидатур на здобуття Академічних нагород Ярослава Мудрого і Святого Володимира. При цьому Президія звертає увагу на необхідність дотримання Положень про нагороди (їх розміщено на сайті Академії anvsu.org.ua). Також Президія доручає науковим відділенням контролювати процес подання кандидатур на заміщення оголошених раніше вакансій академіків з тим, щоб до Академії було обрано по-справжньому гідних учених, які представляють пріоритетні напрямки університетської науки.

Науковим відділенням доручено активізувати процедуру збирання членських внесків, що необхідно для своєчасного видання чергового тому «Наукових записок АН ВШ України» та довідника телефонів і адрес. Водночас Президія просить академіків протягом тижня перевірити правильність їх телефонів і електронних адрес, вказаних на сайті Академії, і в разі необхідності повідомити про необхідні уточнення на електронну адресу Академії anvsu@ukr.net .

Темою обговорення Президії стали тривожні тенденції в розвитку національної освіти і науки й те, яким чином наукова громадськість може протидіяти цим загрозам.

 

На початок