На початок

У Президії Академії

 

15 січня під головуванням Президента АН ВШ України М.І.Дробнохода відбулося перше в 2010 році засідання Президії Академії. Учасники засідання тепло привітали академіка-секретаря відділення наук про Землю, визначного українського ученого-мінералога В.І.Павлишина, якому 4 січня виповнилося 70 років, і побажали ювілярові міцного здоров’я та великих творчих успіхів.

Було затверджено програму Сьомих академічних читань пам’яті професора Віталія Стріхи, які відбудуться 6 лютого 2010 року і вперше пройдуть у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з яким було пов’язано все наукове життя засновника і першого президента Академії.

Визначено також, що чергова звітно-виборча конференція Академії пройде 17 квітня цього року з представництвом 1 академік від кожних 4-х членів відділень. У рамках підготовки до конференції визначено вакансії для виборів дійсних членів (академіків) АН ВШ України за науковими відділеннями. Інформація про вакансії буде розміщена на сайті Академії й опублікована в пресі. Президія також доручила науковим відділенням у відповідності до положення про Академічні нагороди Святого Володимира і Ярослава Мудрого вносити до 15 березня умотивовані подання щодо кандидатур на здобуття цих нагород у 2010 році.

Встановлено розмір членських внесків у 2010 році: щорічний  - 200 грн., вступний для дійсного члена (академіка) – 700 грн., для почесного академіка – 400 грн.

Розглянуто також низку організаційних питань життя Академії. У зв’язку зі зростанням чисельного складу відділення біології, хімії та медицини (понад 40 академіків) визнано за доцільне утворити на базі цього відділення два: біології та хімії, і фундаментальних проблем медицини.

З метою підготовки розгорнутого наукового звіту Академії за 2009 рік Президія просить дійсних та почесних академіків надіслати до 15 березня на електронну адресу Академії anvsu@ukr.net інформацію за формою, що додається.

 

 

 1. Основний науковий результат за звітний рік (2-3 фрази).

 2. Перелік основних наукових та навчальних публікацій [монографій, підручників та навчальних посібників (з грифом МОН України), навчальних програм, наукових статей, патентів тощо].

 3. Участь у організації наукових та науково-навчальних конференцій (член оргкомітету або програмного комітету).

 4. Участь у роботі спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій.

 5. Наукове керівництво дисертаційними роботами (або консультування).

 6. Участь у роботі наукових, науково-методичних і експертних рад міністерств та відомств України.

 7. Участь у виконанні міжнародних та державних наукових програм (грантів).

 8. Участь у роботі громадських наукових організацій України.

 9. Участь у роботі редколегій міжнародних журналів та фахових журналів України.

10. Отримання Державних та міжнародних нагород, премій, відзнак.

 

 

Примітка: Звіт повинен складати не більше 2-х сторінок тексту у форматі Word 14 кеглем.

 

На початок