На початок

 

У Президії АН ВШ України

 

Чергове засідання Президії АН ВШ України 23 лютого розпочалося зі слів співчуття Президентові Академії Миколі Івановичу Дробноходу у зв’язку з непоправною втратою – смертю його матері.

Президія розглянула підсумки ІV Академічних читань пам’яті В.І.Стріхи. Було відзначено зрослий організаційний рівень читань, високий науковий рівень виголошених доповідей. За забезпечення належного проведення читань оголошено подяку Головному ученому секретареві Академії В.І.Чопику. Окремо Президія висловила глибоку вдячність академіку, ректору Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова Віктору Петровичу Андрущенку за допомогу в організації читань та надання для них зали засідань ученої ради університету.

Президія розглянула хід підготовки до Звітно-виборної Конференції Академії, призначеної на 21 квітня цього року. Академікам-секретарям наукових відділень указано на необхідність провести до 16 березня збори відділень, на яких розглянути кандидатури до обрання дійсними та почесними членами Академії, та на здобуття Академічних нагород Володимира Великого та Ярослава Мудрого.

Членам Президії було презентовано офіційний сайт Академії, відкритий за адресою anvsu.org.ua. Конструктора цього сайту Аркадія Костянтиновича Сандровського обрано Радником Президії Академії.

 

На початок