На початок

 

У Президії АН ВШ України

 

Відбулося чергове засідання Президії АН ВШ України

Під головуванням Президента Академії М.І.Дробнохода 4 жовтня 2007 року відбулося чергове засідання Президії АН ВШУ. На ньому розглянуто хід підготовки до відзначення 15-річного ювілею Академії, уточнено склад наукових відділень Академії. На пропозицію академіка-секретаря відділення кібернетики і системного аналізу О.Г.Наконечного уточнено назву цього відділення, яке віднині називатиметься "Відділення системного аналізу та інформатики".

З метою активізації роботи загальнотехнічного відділення Академії Президія призначила в.о. академіка-секретаря відділення Г.О.Сукача та доручила йому провести збори відділення. Г.О.Сукач - доктор фізико-математичних наук, професор, академік АН ВШУ, відомий учений у галузі напівпровідникової електроніки. Нині працює проректором з наукової роботи Державного університетут інформаційно-комунікаційних технологій.

Президія також затвердила кандидата фізико-математичних наук, доцента НТУУ "КПІ" Л.Ю..Гальчинського Радником Президії.

Окремо розглянуто питання про участь учених Академії в роботі ІІ Міжнародного конгресу "Українська освіта в світовому часопросторі", який відбудеться 25-27 жовтня в Києві. Вирішено, що на цьому конгресі буде презентовано консолідовану позицію Академії з найважливіших проблем реформування української освіти.

Після засідання Президії відбулися чергові збори Київського регіонального відділення Академії. Новим керівником цього відділення обрано члена Президії АН ВШУ, відомого учего в галузі інформатики, академіка І.В.Бейка.

 

На початок