Мусієнко Іван Іванович

Відомий вчений у галузі військової справи. Кандидат військових наук, професор. Почесний академік АН ВШ України з 2010 р.

Народився 30 серпня 1957 р. у с. Калабарок Новогеоргіївського р-ну Кіровоградської обл. У 1978 р. закінчив Сумське вище артилерійське командне училище, 1982 р. – Вищі курси військової контррозвідки Комітету державної безпеки СРСР, 1987 р. – спеціальні курси керівного та оперативного складу КДБ СРСР зі знанням східної мови, 1993 р. – Міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації при Харківському інженерно-економічному інституті за спеціальністю «Менеджмент і маркетинг» та у 2003 р. – Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Кандидат військових наук (2000), доцент (2004).

Нагороджений понад 20 урядовими та відомчими нагородами, у тому числі орденом «Червоної зірки», заохочувальними відзнаками Служби безпеки України «Почесна зірка», «Почесна відзнака», «Хрест доблесті» I і II ступенів, медаллю «За мужність та відвагу» та іменною зброєю, а також нагородами Демократичної республіки Афганістан.