Левківський Василь Миколайович

Відомий вчений-економіст. Доктор економічних наук, професор. Академік АН ВШ України з 2007 р.

Народився 25.09.1954 р. в с. Левковичі Овручського р-ну Житомирської обл. В 1975 р. закінчив Коростинівське педагогічне училище. Працював учителем на Херсонщині. З 1979 по 1984 р. – студент, а з 1984 по 1987 р. – аспірант Київського державного ун-ту ім. Т.Г.Шевченка. В 1987 р. захистив кандидатську дисертацію і був направлений на роботу в Чернігівський державний педагогічний ін-т ім. Т.Г.Шевченка на кафедру філософії та політичної економії. В 1992 р. присвоєно вчене звання доцента. За період роботи в Чернігівському державному ун-ті ім.Т.Г.Шевченка займав посади: проректора з виховної роботи, проректора з заочного навчання, проректора з навчальної роботи, першого проректора. Нинізавідувач кафедри економіки і менеджменту Чернігівського державного педун-ту.

У 2005 р. захистив докторську дисертацію і отримав науковий ступінь доктора економічних наук. У 2006 р. присвоєно вчене звання професора.

Область наукових інтересівсвітове господарство і міжнародні економічні відносини.

Автор понад 60 наукових праць, монографії, підручникаспівавторстві), навчального посібника з грифом МОНУ, ряду методичних посібників.

Член Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економів-міжнародників», а також спеціалізованої вченої ради в Чернігівському державному технологічному ун-ті та Харківському національному ун-ті ім. В.Н.Каразіна.